Asıl amacı tasarruf amaçlı tasarlanmış bir çok teknik söz konusu olmakla birlikte çağdaş programların en etkili olan sistem kara sıva uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Yalıtım işlemlerinde gerçekleştiren ve asıl amaca yönelik olan programlara genel olarak kara sıva uygulaması yapılmakla birlikte haricen uygulanacak kaplama yöntemleri ile değişik dizaynlar elde edilebilmesi olası bir seçenek olarak da tercih edilebilmektedir.

Burada asıl öneli olan malzemenin ısıl temas halindeki malzemeler arasında ısı transferini engelleyen bir işlem olduğunu belirtmek gerekmektedir. uygulamalar yapılırken önemli bir diğer özellik ise komşu yüzeyler arasındaki aktarmadan gelen ısı akışını geciktirme işlemi olarak da nitelendirilebilmektedir.

Kara sıva uygulamalarında aradığınız hizmeti firmamızda bularak ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi kolayca karşılayabileceğinizi inanarak sizlere en iyi hizmet vermekten onur duyuyoruz. Gerek firmamız gerek çalışanlarımız olarak size en iyi hizmeti sunarak çalışmalarımıza aralıksız devam ederek sürekli yenilenen teknolojiyi araştırarak sizlere en son teknoloji ile hizmet vermekteyiz.

Kara sıva uygulamalarını en iyi kaliteyi en uygun fiyatla arıyor iseniz, Gran Yapı ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlerinde hizmetinde olduğunu bilmenizi isteriz. Uygulamalarımız hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi bize mail atarsanız görüşleriniz, sorularınız, önerileriniz ve istekleriniz dikkate alınıp size en kısa sürede dönüş yapılarak müşterilerimizi memnun etme gayreti ile en kısa süre içerisinde yetkili müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplanacağını söyleyebiliriz.

Almak istediğiniz hizmetler konusunda sayfamızın iletişim bölümünden bize dilediğiniz kanaldan iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soruları sorup yanıt bulabilirsiniz. Firmamız bünyesinde neredeyse sayısız diyebileceğimiz kara sıva hizmeti bulunmakta olup, tüm süreçte kalite politikasına ödün vermeden tüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Gran Yapı firması olarak ilkemiz öncelikli olarak en kaliteli ve en ekonomik en hızlı ürün ve hizmetle tüketiciye ulaşmaktır.

Kara sıva konusunda uzman ekibimiz sizin her zaman hizmetinizde bekliyor. Firmamız kara sıva sektöründe yaklaşık 70 senelik deneyimi ile Türkiye’nin genelinde ve birçok ülkede bulunan seçkin müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılama hedefiyle hareket etmektedir.

Kara Sıva

Kara sıva sistemi ile Gran Yapı firması 1950 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin önde gelen kara sıva firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Ücretsiz Teklif Formu

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat için lütfen bize ulaşın